נעים להכיר

11263214-5de5-425a-9329-66c27247d5d5.jpg

הדס מילגרום

עמיתים לזכויות

אחראית תוכן באזור דרום וירושלים

את כוח העל שביקשה לעצמה, כולנו בעצם רוצים. היא הייתה רוצה לשבת לקפה עם פילוסוף נודע והדרך שלה להתמודד עם אתגרים תתן לכם כוחות מחודשים!

קצת עלי:

שמי הדס מילגרום, בת 42, גרה במושב קרוב לקרית גת, בוגרת תואר ראשון בתולדות האמנות, לימודי חינוך מיוחד וטיפול באמצעות גינון.

כמה זמן אני בתכנית?

אני עובדת בתוכנית קצת מעל לשנתיים, עיקר תפקידי הוא כתיבת תוכן.

ההשראה שלי:

את ההשראה שלי אני מוצאת בדברים שונים: ספרים או שירים שנוגעים בי באופן מיוחד, טיול בטבע והתפעמות ממנו.

עם מי הייתי רוצה לשבת לקפה?

הייתי רוצה לשבת לקפה עם מישל פוקו, פילוסוף שכתב בין השאר את הספר "תולדות השיגעון בעידן התבונה". ניסיונו בעבודה עם מתמודדי נפש מרתק וכמו כן נקודת מבטו הייחודית על ההיסטוריה החברתית בהקשר לנושא זה.

מה אני אוהב/ת לעשות בשעות הפנאי שלך?

אני אוהבת להיפגש עם חבריי הקרובים, שמחזקים אותי מאוד גם בזמנים של שגרה. מעבר לכך אני אוהבת לקרוא ולאחרונה התחלתי להשתתף בשיעורי תנועה.

מה עוזר לי להתמודד עם אתגרים:

הכוח העיקרי שעוזר לי להתמודד עם אתגרים הוא ניסיון העבר, האופן בו עמדתי בפניי אתגרים ויכולתי להם מחזק בי את האמונה שאוכל לעשות זאת שוב.

איזה כח על הייתי רוצה שיהיה לי:

הייתי רוצה כוח על שיאפשר לי לחיות בהווה כמה שיותר, להרגיש ולהאמין שרק הרגע בו אני נוכחת קיים.

השתלבות בשבילי היא...

השתלבות בשבילי היא הכלי העוצמתי ביותר ליצירת שוויון, אני מאמינה שהשתלבות של מתמודדי נפש בקהילה מחד מפחית את תחושת הסטיגמה בקרב מתמודדי נפש ומאידך מספק לכלל החברה הכרות עם אנשים מופלאים בעלי עומק וניסיון אנושי רחב מתוקף החוויות שחוו.

עמיתים בשבילי...

תוכנית עמיתים לזכויות היא בשבילי מקום שמקיף אותי בעשיה משמעותית ומאפשר לי לגדול. אני מוצאת המון גיוון בעבודה והשראה שנובעת מההכרות המיוחדת עם שאר העובדים. לעובדים החדשים אני ממליצה בחום להעלות רעיונות, להיות פעילים בהדרכות שהתוכנית מספקת, מניסיון סוג כזה של שותפות אינו מובן מאליו ובהחלט מתגמל.

משהו שאתם לא יודעים עלי:

אני חובבת טריוויה מושבעת, מאתגרת את עצמי בצפייה בתוכניות ומשחקי טריוויה שונים. בהקשר זה אני מקווה שנוכל לצאת מהקורונה ולשלב חידון טריוויה באחד מהימים המאורגנים לעובדי התוכנית.